• skilwin

Proloog:
1. Boomen, 2 Saus op 0.01, 3 VDB, Valveevers, Di Luca, Kontador, Simeoni, Janssen, Tabak, Garzelli op 0.02, 11 Garate op 0.03, 12 Burgego op 0.04, 13 Frigo, Hamesso op 0.05, 15 Schlock op 0.07, 16 Tersteggio op 0.08, 17 Nessuno op 0.11

1e etappe, Hockai - Baraque de Michel:
1. Vandenbroucke, 2 Valveevers 0.10, 3 Frigo 0.45, 4 Kontator, 5 Boomen.

2e etappe, Mont Rigi - Ovivat:
1. Saus, 2 Boomen, 3 Di Luca, 4 Janssen, 5 Frigo.

3e etappe, Baronheid - Sart:
1. Kontador, 2 Di Luca, 3 Vandenbroucke, 4 ... 5 ...

4e etappe, La Gleize - Lierneux:
1. Hamesso, 2 Burgego, 3 Tersteggio 0.25, 4 Saus 0.50, 5 Kontator 0.55

5e etappe, Vielsalm - Côte de Wanne:
1. Jalabert, 2 Garzelli 0.02, 3 Kontador 0.22, 4 Frigo 0.24, 5 Vandenbroucke.

6e etappe, Trois-Ponts - Desnié:
1. Vandenbroucke, 2 Frigo, 3 Kontator, 4 Jalabert 0.20, 5 Garzelli 0.00.

 

EINDKLASSEMENT:

VanderBroecke 00:00,0
Garzelli 00:41,0
Kontador 00:42,0
Frigo 01:06,0
Simeoni 03:00,0
Jalabert 08:48,0
Boomen 09:07,0
Burgego 10:07,0
ValVeevers 10:37,0
Hammesso 15:31,0
Garate 19:41,0
Tersteggio 21:43,0
Schlock 25:50,0
Tabak 25:56,0
Jansen 26:36,0
Saus 28:30,0
DiLuca 31:17,0
Nessuno 37:05,0

 

PLOEGENKLASSEMENT:

DiskoAnal 00:00,0
FartMedia 00:18,0
AntiClimax 07:29,0

 

PUNTENKLASSEMENT:

Boomen 36
VanderBroecke 25
Saus 24
DiLuca 24
Kontador 24
Jansen 23
ValVeevers 21
Frigo 12
Burgego 12
Tersteggio 10
Jalabert 10
Garzelli 8
Hammesso 8
Simeoni 5
Garate 2
Tabak 1

 

BERGKLASSEMENT:

VanderBroecke 31
Frigo 16
Boomen 13
Jalabert 13
Garzelli 10
ValVeevers 6
Simeoni 1
Burgego 1
Jansen 1
Kontador 1

 

COMBINATIEKLASSEMENT (LAPJESTRUI):

VanderBroecke 53
Boomen 45
Frigo 42
Kontador 39
Garzelli 37
Jalabert 36
ValVeevers 35
Burgego 30
Simeoni 28
Jansen 26
Saus 18
DiLuca 17
Tersteggio 16
Hammesso 16
Garate 13
Tabak 9
Schlock 8
Nessuno 3

 

JONGERENKLASSEMENT: Alwini Frigo (FartMedia-Peugeot)

MEEST STRIJDLUSTIGE RENNER: Damiano Burgego (AntiClimax)

MEEST ASOCIAL NACHTBRAKER: Evert-Jan Janssen (DiskoAnal)

Back to Top