2012

 

Giro des Ardennes

1e etappe, Brûme - l'Ancienne Barriére:
1 Pantoini, 2 Saus 0'10, 3 Hamesso, 4 Di Luca 0'23, 5 Frigo 0'34.

2e etappe, Neucy - Remouchamps:
1 Buhldöser, 2 Garate 0'02, 3 Saus 0'03, 4 Pantoini, 5 Di Luca.

3e etappe, Targnon - Lierneux:
1 Valveevers, 2 Janssen, 3...

4e etappe, Vielsalm - Trois Ponts:
1 Garate, 2 Janssen, 3...

5e etappe, Stavelot - Col de Rosier:
1 Garzelli, ...

6e etappe, Spixhe - Polleur:
1 Buhldöser, 2 Janssen, 3 Joppi, 4 Schlager, 5 Garzelli 1'03.

7e etappe, Jalhay - Baraque de Michel:
1 Schlager, 2 GArzelli, 3 Frigo, 4 Joppi, 5 Buhldöser.

8e etappe, Xhoffraix- Hockai:
1 Kontator, 2 Boomen 0'19, 3 Pantoini 0'21, 4 Joppi, 5 Frigo 0'25.

9e etappe, klimrijdrit Rosier-Est:
1 Buhldöser 4'05, 2 Joppi 0'07, 3... 

EINDKLASSEMENT:
1 Buhldöser
2 Joppi 2'15
3 Simeoni 3'47
4 Garzelli 4'13
5 Frigo 4'14
6 Schlager 4'33
7 Boomen 8'28
8 Valveevers 9'41
9 Hamesso 9'49
10 Garate 14'28
11 Pantoini 18'03
12 Di Luca 23'42
13 Borgstedt 24'06
14 Tabak 24'57
15 Janssen 26'29
16 Piepoli 27'30
17 Kontator 28'31
18 Saus 29'27 

Ploegenklassement:
1 AntiClimax
2 FartMedia 8'02
3 DiskoAnal 13'37 

Bergklassement:
1 Garzelli 57
2 Joppi 32
3 Frigo 28
4 Buhldöser 27
5 Boomen 26

Sprintklassement:
1 Buhldöser 56
2 Pantoini 46
3 Saus 40
4 Janssen 36
5 Schlager 30 

 

   

2011

   

2010

   

Eindklassement:
1.Garzelli
2. Schlager '22
3. Jalabert '37
4. Frigo 1'13
5. Garate 1'24
6. Simeoni 2'05
7. Hamesso 2'57
8. Bettini 6'40
9. Di Luca 8'36
10. Borgstedt 13'50
11. Pantoini 14'06
12. Jansen 14'18
13. Burgego 22'21
14. Valveevers 33'08
15. Nessuno 33'28
16. Saus 42'21 (zonder tijdrit..)
17. Sapman 1'18'12
18. Kontador/Boomen DNS
 
Teams:
1. Anticlimax
2. Fartmedia 8'32
3. Disco Anal 9'52
 
Punten:
1. Janssen 73
2. Garate 51
3. Di Luca 46
    Schlager 46
5. Borgstedt 24
   Pantoini
7. Garzelli 22
8. Simeoni 18
9. Bettini 10
10. Hamesso 8
Jalabert 8
12. Frigo 6
13. Saus 5
 
Berg:
1. Schlager 68
2. Frigo 53
3. Jalabert 43
4. Garzelli 23
5. Garate 17
6. Simeoni 16
7. Hamesso 14
8. Jansen 9
9. Di Luca 7
10. Pantoini 6
11. Borgstedt 1

 

2009

   Giro des Ardennes ‘09 

 

Algemeen klassement: Bettini (DSA) 

Bergklassementen: Jalabert (ACL) 

Puntenklassement: Janssen (DSA) 

Ploegenklassement: AntiClimax 

 

Etappezege’s: Bettini (2), Frigo, Borgstedt, Schlager, Jalabert, DiscoAnal 

Roze truidragers: Bettini, Janssen, Borgstedt, Saus, Janssen, Boomen, Bettini 

2008

 

Winnaar: Boomen
Bergtrui: Garzelli?
Punten: Janssen?
Uitgevallen: Schlock, Nessuno, Pereiro Saus  

 

2007

   

GIRO DES ARDENNES

Proloog, Ruy-Andrimont, 2,15 km: 1 Bettini 5' 56, 2 Valveevers 0'20, 3 Schlager 0'40, 4 Garzelli 0'42, 5 Frigo 1'05, 6 Borgstedt 1'16, 7 Burgego 1'22, 8 Boomen zt, 9 Hamesso 1'24, 10 Garate 1'28, 11 Janssen 1'32, 12 Nessuno 1'49, 13 Di Luca 2'12 14 Pereiro Saus 2'15, 15 Simeoni 3'10.
1 FartMedia 20'16, 2 Team Bettini 0'18, 3 AntiClimax 0'35.
1e etappe, La Gleize-Rosier: 1 Bettini, 2 Garzelli 0'08, 3 Valveevers zt.
2e etappe, La Gleize-Stoumont, Ploegentijdrit: 1 AntiClimax 4'44, 2 Team Bettini zt, 3 FartMedia 0'03.
3e etappe, Aywaille-Stockeu: 1 Bettini, 2 Garzelli 0'02, 3 Frigo 0'22. 
4e etappe, Coo-Moulin de Ruy: 1 Di Luca, 2 Borgstedt zt, Schlager zt.
5e etappe, Goé-Jalhay: 1 Nessuno, 2 Simeoni 0'10, 3 Pereiro Saus 0'42. 
6e etappe, Spa-Rosier: 1 Valveevers, 2 Schlager, 3 Burgego.
Eindklassement:
1. Bettini
2. Schlager 1'06
3. Borgstedt 2'12
4. Burgego 2'48
5. Boomen 3'00
6. Hamesso 3'51, 7 Di Luca 5'16, 8 Janssen 5'52, 9 Garate 6'20, 10 Pereiro Saus 13'25, 11 Valveevers 13'28, 12 Simeoni 16'31, 13 Nessuno 21'53, DNF Garzelli, Frigo.
Ploegen: 1 Team Bettini, 2 FartMedia 3'35, 3 AntiClimax 11'04.
Bergen: 1 Garzelli 54, 2 Valveevers 53, 3 Schlager 40.
Punten: 1 Boomen 28, 2 Bettini 24, 3 Schlager, Saus 18. 

 

2006

GIRO DES ARDENNES

Proloog, Ruy-Andrimont, 2,15km: 1 Bettini 6.12, 2 Garzelli 6.55, 3 Frigo 6.57, 4 Schlock 7.09, 5 Oomen 7.12, 6 Borgstedt 7.14, 7 Hamesso 7.29, 8 Jacobs 7.29.4, 9 Burgego 7.37 10 Di Luca 7.41 11 Janssen 8.11 12 Saus 8.19 13 Simeoni 9.04, 14 Nessuno 9.57, 15 Batso 9.58. 
Ploegen: 1 TBT 20.53, 2 ACL 21.06, 3 FMD 22.19.
1e etappe, Ploegentijdrit, La Gleize-Andrimont: 1 TBT 21.52, 2 ACL 22.29, 3 FMD 23.38.
2e etappe, La Gleize-Rosier: 1 Bettini 16.23, 2 Garzelli 0.21, 3 Frigo 0.35. 
3e etappe, Malmedy-Baraque Michel: 1 Hamesso, 2 Borgstedt 0.02, 3 Burgego 0.05.
Eindklassement:
1 Bettini
2 Valveevers 2.03
3 Garzelli 2.27
4 Borgstedt 2.59
5 Hamesso 3.00
6 Frigo 3.12, 7 Oomen 3.46, 8 Jakobs 6.23, 9 Schlock 9.05, 10 Di Luca 9.38, 11 Burgego 16.51, 12 Pereiro Saus 17.07, 13 Janssen 19.13, 14 Simeoni 21.03, 15 Batso 27.27, 16 Nessuno 31.05.
Ploegen: 1 FartMedia, 2 Team Bettini 8.40, 3 AntiClimax 24.39. 
Bergklassement: 1 Bettini 46, 2 Garzelli 39, 3 Frigo 24.
Puntenklassement: 1 Boomen 56, 2 Pereiro Saus 32, 3 Bettini 30.

LUIK - BASTENAKEN - LUIK 
1 Pereiro Saus, 2 Borgstedt zt, 3 Di Luca 0.04, 4 Burgego 0.05, 5 Schlock op 1.02. 

WERELDKAMPIOENSCHAPPEN 
Wegrace, Amerongen:
1 Garzelli, 2 Burgego, 3 Di Luca, 4 Bettini, 5 Valveevers, 6 Simeoni. 
Tijdrit, 16,1 km, Ouderkerk am Amstel:
1 Valveevers 24'37 (39.3 km/h), 2 Bettini op '24, 3 Borgstedt op 4'20, 4 Di Luca op 4'28, 5 Pereiro Saus op 4'51.

Eindklassementen seizoen 2006:
Beste klimmer: 1 Garzelli 2 Burgego 3 Bettini 4 Borgstedt 5 Di Luca
Beste sprinter: 1 Borgstedt 2 Di Luca 3 Oomen 4 Saus 5 Bettini
Ploegenklassement: 1 FartMedia 2 AntiClisma 3 Team Bettini 4 Chasse/Ras Patat. 

 

 

 

Back to Top